İstanbul Sultangazi Nakliyat sadece Sultangazi bölgesi evden eve taşımacılık ve personel ile ev taşıma hizmeti veren firmamız kaliteli taşımacılık hizmeti vermektedir.

Deneyim ve kaliteden ödün vermeden villa taşıma ev taşıma iş yeri ofis taşıma gibi hizmetler verilmektedir.

Evden eve nakliyat sektöründe 1990 yılından bu yana hizmet veren İstanbul Sultangazi Nakliyat olarak taşınmada sizlere kolaylık sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlı Ev Taşıma

Evinizi mi taşıyacaksınız uygun fiyatlı taşınmayı gerçekleştiren şirketimiz üstün kalite hızlı güvenilir taşımacılık hizmeti vermektedir.

Kapalı kasa nakliye aracı ile çalışmalarını 8 kişilik eleman kadrosu ile gerçekleştiren firmamız Sultangazi Gaziosmanpaşa Eyüp Arnavutköy Esenyurt Bayrampaşa Esenler bölgelerinde tanınmış nakliyat firmasıdır.

Anahtar Teslim Evden Eve Nakliyat

Yük ve eşya taşıma konusunda ambalaj paketleme nakliyat sigorta ve kasko işlemleri yapılarak taşınmaktadır. 699 TL den başlayan nakliyat fiyatlarımız ile hizmet verilmektedir.

799 TL 2+1 Nakliye fiyatımız %20 oranında indirim yapılmıştır.

Kış kampanyamız yaz aylarının başına kadar devam edecektir.

Yaz aylarında yaşanan yoğun taşınma işlemleri nedeni ile fiyatlarda yükseliş olacaktır. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak için acele ediniz..

Sultangazi Nakliye Kamyoneti

Nakliye kamyoneti ihtiyaçlarınıza hemen çözüm sunalım. Geniş nakliye araç filomuz ile size gerekli olan kapalı kasa yada açık kasa nakliye kamyonet talepleriniz aynı gün değerlendirilerek adresinize şoför ve nakliye aracı gönderimi yapılır.

Evinizi taşımada nakliye personeli gibi bir ihtiyacınız olursa firmamızdan yük ve eşya taşıma elemanı temini yapabilirsiniz.