Ev nakliyatı ev taşımacılığı evden eve nakliye çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili Nakliyeci firmasıyız.

Taşınabilir tüm eşyalarınız uygun ambalaj ve paketleme yapıldıktan sonra taşıma personelimiz tarafından güven ve hassasiyet eşliğinde taşınmaktadır.

Taşıma aracı olarak kullandığımız kamyon ve kamyonet araçlarımızın içlerinde kırılma devrilme riski taşıyan eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için ayrılmış özel korunaklı bölgeler bulunmaktadır.

Taşıma esnasında yapmış olduğumuz kasko güvencesi ve sigorta güvencesi ile tüm eşyalarınız garanti altına alınmaktadır.

Oluşabilecek her türlü hasar ve kayıptan tamamen firmamız sorumludur. Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için en ince ayrıntı bile göz önünde bulundurulmaktadır.

Sultangazi Ev Nakliyatı Fiyatları

İstanbul Nakliyat firması olarak başlattığımız tüm il ve ilçelerde geçerli olan ev taşıma kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

399 TL den başlayan fiyatlar ile dilediğiniz yere taşınabilirsiniz.

Taşıma işlemlerinde adres bilgileri kullanılacak olan ekipman ve almak istediğiniz hizmetlere göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

Her nerede olursanız olun şehirler arası taşımacılık ilkemiz gereği tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.